Antakya Biberi Zayıflama Hapı

Antakya Biberi ile zayıflayan Mesut Yar Çocukluğundan beri kilolarından şikayetçiydi. Mesut Yar Antakya Biberi ile nasıl zayıfladığını anlattı. Bugüne kadar hep yanakları sıkılan sevimli adamdı. Aslında hepimiz onu bu şekildede benimsemiştik. Bu durum Mesut Yar’ın 10 ay önce canına tak etti, tam tamına 40 kilo verdi. Şimdi bu hikayenin zayıflama kapsülleri ile diğer kilolarından şikayetci olan insanlar için devamı hazırlanıyor.Mesut Yar Konu ile ilgili olarak Bir çok defa konuştu, Şimdi bunlardan bazı kesitleri Saglikcini.com olarak sizler ile paylaşacağız,

Televizyon kariyerimde “Şişman adam sevimlidir” lafı benim için belirleyici oldu. Belki bu yüzden mizah haberleri yaptım. Eğer zayıf bir adam olsaydım şimdi anchorman olurdum ve o masadan kalkmazdım. Bir ara ana haber bültenlerini de sundum ama o zaman bile ‘Bizim evin şişman çocuğu’ hali hep devam etti. Zayıflamama izleyici tepki gösterdi. “Seni mıncırasımız geliyordu” diyorlar. Ekran size altı kilo ve altı yaş ekliyor.

Tartıda en fazla 145 kiloyu gördüm. O dönem bilinçsizce 50 kilo verdim. Bu beni çok etkiledi. Kalp hızım çok düştü. İlaçla zayıflamak istemiyordum. Doğum günümde bir Sicilya masası kurduk. Bayağı içtik. Ertesi gün aynaya baktığımda “Bu ne?” dedim kendi kendime. Hemen doktora gittim kan değerlerim çok yüksekti. Kiloları artık sağlığım için vermem gerekiyordu. Kendimi bir ay eve kapattım, sosyal ortamlardan soyutladım. Dervişlerin çile dönemine benziyordu. Yağı, şekeri, unu, tuzu ve kademeli olarak alkolü bıraktım. Benim en büyük dertlerimden biri hızlı yemekti. Eğer hızlı yiyorsanız yemeğe yeşillikle başlamak lazım. Hızınızı alıyorsunuz.

Antakya’ya gitmiştim. Devasa bir masada oturuyorduk. Ben beyaz
peynir ve domates, karşımdakiler tıka basa yiyordu. Ve hepsi benden çok daha zayıftı. “Kilonuzu nasıl koruyorsunuz?” dedim. “Ete limon sıkıyoruz, Antakya biberi yiyoruz” dediler. Yeşil ve sulu bir biber. Acıyı çok severim ama ısırdığım anda acıdan ölüyordum. Dilin damağın resmen şişiyor. İlk üç gün büyük acılar çektim. Ama sonra alıştım, 12 kilo daha verdim. Bu biber, spor yapıyormuş gibi metabolizmayı hareketlendiriyor.

Yak sistemi diye bir sistem denedim. 21 dakikada sekiz kere 30 saniye çok hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Koşu bandından 5.4 hızla iki dakika yürüyorsunuz. İkinci dakikada hızı 10.8’e çıkarıp 30 saniye koşuyorsunuz. Bunu sekiz kere yapmalı. Peki niye? İlkel insanlar av olmamak için tehlike anında hemen koşmaya başlıyordu. Beyin de genetik olarak başınızın belada olduğunu sanıp yağlardan yakıyor. Bunu bisiklete de uygulamanız mümkün.

Müthiş enerjiğim. Uyku düzenim yerine oturdu. Yürümeye, merdiven çıkmaya başladım. Rahat düşünür oldum. Slow danslarda hep iyiyimdir. Bir buçuk yıldır bir ilişkim var. Kilo verince kız arkadaşımla gönlümce dans etmeye başladım. Seks hayatım da değişti. Sporun da işin içine girmesiyle performansım yükseldi. Altta yatan adam olmaktan kurtuldum. Harekete geçmeye başladım. Hepimizin porno film izlemişliği vardır. Oradaki pozisyonların yapılabildiğini gördüm. Artık sevişirken ışığı da söndürmüyorum. Yorganın altına girmiyor, gündüzleri sevişebiliyorum. Kadınlar da fiziğimi beğenmeye başladı. Laf atan bile oluyor.

Ve Şimdi Antakya biberi Zayıflama Hapı;

İşte yeni  Hızlı yağ eritici formülüyle  2 katı etkili, Kapseinli Antakya Biber Hapı. Metabolizma hıozlandırıcı etkisi ile sizi terletecek, yağlarınızı hızla yakacak , ter le vücudunuzdan atılacak.

Günümüz insanlarının en şikayetçi olduğu konu hareketsiz kalmaktır. Bir çok insan bu yüzden kilo aldığının farkındır. İşte şimdi otura otura aldığınız kiloları verdirecek süper formülüyle Antakyabiberhapı  hizmetinizde. İçinizin yağları eriyecek. Mesut Yar’ı zayıflatan Antakya biberi nin özünden elde edilen kapseinli güçlü formülüyle yiyemediğiniz kada acı biberi sizi hiç rahatsız etmeden, ağzınız yanmadan, gözleriniz yaşarmadan  sizin bünyenize işleyecek ,    vücudunuz tam 5 kilometre koşmuşsunuz gibi ısınacak. Rejim yapmak için kendinizi zorladığınızda kalori azaltma yüzünden kendinizi yorgun hissedersiniz.  Ama şimdi yediklerinizi daha az yiyerek ve kısa egzersizlerle destekleyerek çok daha fazla kilo vereceksiniz .

 

Arananlar:

  • Acı portakal mail

Zayıflama Hapları Zararlımı

Zayıflama hapları doktor gözetiminde alındığı ve dengeli bir yemek rejimi ile birlikte kullanıldığı sürece ve zayıflama hapı kullanan kişinin yüksek tansiyon, kalp hastalıkları , şeker hastalığı ve benzeri hastalıkları bulunmadığı sürece zararlı değildir.

Ancak zayıflama hapları yüksek dozlarda alındığı zaman, başka ilaçlar gibi bu haplarında yan etkileri bulunur. Huzursuzluk, ağız kuruması, uykusuzluk gibi belirgin yan etkiler gösterebilir. Ya tam aksine, aşırı uyku hali, uyuşukluk, halsizlik gibi etkiler gösterebilir. Bu alınan hapın içeriği ile ilgilidir. Bu belirtiler çoğu zaman ilaç alımı kesildikten sonra kaybolabilir.

Kilo vermek amacıyla girilen uzun süreli açlık dönemlerinde iştah kesici hap kullanmak tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Böyle bir durum görülürse doktora başvurulmalıdır. Doktor hem beslenme rejimini hemde hastanın kilosunu yakından denetlemelidir. http://www.neyeiyigelir.com

Saglikcini.com tarafından oluşturulan makelelerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Zayıflama Hapları İle Ne Kadar Zamanda Kilo Verilir

Kilo kaybı kısmen, diyet esnasında kişinin neleri ne kadar yediğine bağlıdır. Zayıflama hapları kullanıldığı takdirde, kişi hala yeme isteğini durduramıyorsa, ve hala gereğinden fazla ve sağlıksız beslenmeye devam ediyorsa istenilen ve beklenilen bir kilo kaybı olmayabilir. Üstelik bu ilaçlar kimilerinin sandığı gibi kendi kendilerine yağları eritmezler. Hapların işlevi iştah keserek rejim uygulamasına yardımcı olmaktır.

Zayıflama rejimine giren her insan aynı ölçüde kilo verecek diye bir kaide yoktur. Başlangıçta haftada ortalama 1 kilo vermek uygundur. Önceleri hızlı kilo verilirse de sonradan bu hızın yavaşladığı görülür.Yapılacak şey rejime sıkısıkıya uymak ve bunu sürdürmektir. Eskiden bu yavaşlamanın ilacın iştah kesici etkisine hastanın alışmasından ileri geldiği sanılırdı.Oysa bütün zayıflama rejimlerinde kilo verme hızında bir sonra görülen düşmenin başka nedenlere dayandığı bilinmektedir.  Zayıflamak isteyenlerin bir kısmı bir kaç hafta sonra bu heveslerini yitirmektedir. Ayrıca kilo verdikçe enerji gereksinimleri de azalmaktadır. Çünkü kilo düşünce kişi normal etkinliklerini daha az enerji harcayarak yapabilmektedir. Öte yandan zayıflayan kişinin. metabolizması da yavaşlayarak enerji kaybına uyum sağlamaktadır.

Kilo kaybı azaldığı durumlarda kilo kaybını hızlandırmaya çalışmak yanlıştır. Çünkü hızla zayıflama hem tehlikelidir. Hem de kalıcı değildir. Yağları azaltacağı yerde kas kaybına neden olabilir. http://www.neyeiyigelir.com

Saglikcini.com tarafından oluşturulan makelelerin izinsiz kullanılması yasaktır.

 

Arananlar:

  • araba su borusu mail

Eşek Sütünün Faydaları – Eşek Sütü İle Zayıflama

İtalya’da inek sütüne alerjisi olanlar için alternatif bir ürüne dönüşen eşek sütünün popülaritesi hızla artıyor.

Üretimin yarıdan fazlası çocuk hastalıkları birimlerine satılırken, zayıflatıcı özelliği sebebiyle eşek sütü kadınlar tarafından da yoğun olarak tüketiliyor. Napoli Üniversitesi uzmanlarına göre, eşek sütü vücuttaki yağ oranını azaltarak hem formda tutuyor, hem de içindeki yüksek kalitedeki Omega 3 yağları ve kalsiyum ile kalbi koruyor. Eşek sütü ayrıca astıma iyi geliyor, kansere karşı koruyor. Eşek sütünün içindeki ufak bakteriler sütün hızlıca enerjiye dönüştürülmesini sağlıyor ve böylece çabuk yakılıyor.

 

Hürriyet Haber

Oturduğunuz Yerden Zayıflama

9 ADIMDA OFİSTE İNCELİN

İş hayatı birçok insana hareketsizlikten dolayı kilo aldırır. Masa başında geçirilen saatler, hareketsizlik, kısıtlı vakitlerde yenilen öğle yemekleri, düzensiz ve sağlıksız yiyecekler tüketme özellikle göbek çevresinde yağlanmaya sebep olur. İşyerinde aksatmadan yapacağınız, uygulaması basit değişiklikler size avantaj sağlayacak ve ofiste incelmenize yardımcı olacak. Medline Operasyonlar Direktörü Dr. Barış Mutluer’den 9 adımda zayıflama önerisi.

2,5 LİTRE SU İÇİN

Vücudumuzun ortalama yüzde 50’sini oluşturan suyun, vücut dolaşımının sağlıklı olmasından toksinlerin atılmasına kadar birçok faydası var. Özellikle rejim yaparken daha çok özen gösterilen su içiminin sağlıklı bir yaşam için ihmal edilmemesi gerektiğini vurgulayan Dr. Barış Mutluer, her gün 12–15 bardak su içmek gerektiğini belirtiyor.
ÖĞÜN ATLAMAYIN

Gün içerisinde zamanın kısıtlı olması ya da daha az yemenin kilo vermeye yardımcı olacağı düşüncesi çoğu zaman öğün atlanmasına neden olur. Ancak bu inanılışın aksine diyet yapanlara az az ve sık sık yemek yemeleri önerilir.
ÖĞÜN SAYISINI 6′YA ÇIKARIN

Ofis diyeti sadece forma girmenizi değil, metabolizmanızı düzenleyerek verdiğiniz kiloları korumanızı da amaçlar. Günde 6 öğün beslenme, sağlıklı bir beslenme tarzıdır. Öğün aralarında ise 2–3 saat olmasına dikkat edilmesi gerekir. Ara öğünlerinizde meyve, ceviz, fındık gibi besinleri tercih edin. Şekerli ve hamur işi yiyeceklerden kaçının. Abur cubur atıştırmayın.
YAĞ YAKTIRAN BESİNLER TÜKETİN

Doğada bulunan bazı sebze ve meyveler metabolizmayı hızlandırırken yağ yakımına da yardımcı olur. Bu yiyecekler arasında kırmızı biber, greyfurt, ceviz, badem ve yeşil çay bulunuyor.
ALARMINIZI KURUN VE HAREKET EDİN

Gün boyu hareketsiz, bilgisayar karşısında oturmak göz bozulmalarından kas rahatsızlıklarına, dolaşım bozukluklarından obeziteye kadar birçok rahatsızlığa neden olabilir. Çalışırken kendinizi işe kaptırıp masa başından kalkmayı unutuyorsanız, her saat başı için alarmınızı kurun. Böylece her saat başı çalan alarm ile ayağa kalıp az da olsa hareket edebilirsiniz.

TUZDAN KAÇININ

Tuz tüketiminde sınır tanımazsanız, ileride yüksek tansiyon sorunu yaşama riskinizi arttırırsınız. Ayrıca gereğinden fazla tuz tüketimi, vücudunuzda su tutulmasına neden olur ve bedeninizde şişlik hissedersiniz.
KIZARTMALARDAN DA UZAK DURUN

Ne yediğinizden çok nasıl pişirilmiş yiyecekler yediğinize önem gösterin. Haşlanmış, buharda pişirilmiş yiyecekler kilo olmanıza engel olurken aynı zamanda da sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.

MASA BAŞINDA EGZERSİZ YAPIN

Masa başında da egzersiz yapın; Özellikle masa başında çalışanların en büyük problemleri arasında yer alan bel ve boyun ağrıları stresli günlerde kendini daha fazla gösterir. Hem ağrılardan kurtulmak hem de metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olması için hareket etmeyi öneren Dr. Barış Mutluer masa başında yapılabilecek egzersizleri tavsiye ediyor.

5 ÇAYI YAPMAYIN

Çayı kesinlikle şekersiz içmeye ve yanında bisküvi, kek gibi şeyler tüketmemeye çalışın. Ayrıca yedikleriniz kadar içtikleriniz de kilo aldırır. Özellikle şekerli ve içinde katkı maddesi bulunan içecekler, meyve sularından kaçının.