Hatay Samandağı Biberi

HATAY ( SAMANDAĞI ) BİBERİ

Her meyve ve sebze içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller açısından sağlığımız için tamamen bir hazine niteliğindedir.Mevsiminde ve iyi yetiştirilmiş ( GDO’suz ) meyve ve sebzelerin seçilmesi vücudun ihtiyacı olan tüm besin maddelerini karşılamaya yardımcı olacaktır. Samandağı biberi de sağlık için beslenme programları içerisinde yer alması gereken sebzelerden biridir.

Son dönemde popüler olan Hatay’ın Samandağı biberi vücuda sağladığı yararların dışında , özellikle “ zayıflatmaya yardımcı “ etkisiyle birçok insanın tercihi haline geldi. Samandağ biberi Hatay’ın Samandağ ilçesinde özel seralarda yetiştirilen, şekil olarak çarliston bibere benzeyen kırmızı renkli, etli ve acı bir biberdir. Biberin içeriğindeki acı ana maddesi yağ hücrelerine saldırarak yanmayı hızlandırır. Metebolizmanın hızlanması da yağ yakmada son derece etkili sonuçlar doğurur.

Acı yiyememe problemi olanlar bu biberi zeytinyağ ve kekikle kamufle ederek tüketebilirler.

Antakya Biberi Zayıflama Hapı

Antakya Biberi ile zayıflayan Mesut Yar Çocukluğundan beri kilolarından şikayetçiydi. Mesut Yar Antakya Biberi ile nasıl zayıfladığını anlattı. Bugüne kadar hep yanakları sıkılan sevimli adamdı. Aslında hepimiz onu bu şekildede benimsemiştik. Bu durum Mesut Yar’ın 10 ay önce canına tak etti, tam tamına 40 kilo verdi. Şimdi bu hikayenin zayıflama kapsülleri ile diğer kilolarından şikayetci olan insanlar için devamı hazırlanıyor.Mesut Yar Konu ile ilgili olarak Bir çok defa konuştu, Şimdi bunlardan bazı kesitleri Saglikcini.com olarak sizler ile paylaşacağız,

Televizyon kariyerimde “Şişman adam sevimlidir” lafı benim için belirleyici oldu. Belki bu yüzden mizah haberleri yaptım. Eğer zayıf bir adam olsaydım şimdi anchorman olurdum ve o masadan kalkmazdım. Bir ara ana haber bültenlerini de sundum ama o zaman bile ‘Bizim evin şişman çocuğu’ hali hep devam etti. Zayıflamama izleyici tepki gösterdi. “Seni mıncırasımız geliyordu” diyorlar. Ekran size altı kilo ve altı yaş ekliyor.

Tartıda en fazla 145 kiloyu gördüm. O dönem bilinçsizce 50 kilo verdim. Bu beni çok etkiledi. Kalp hızım çok düştü. İlaçla zayıflamak istemiyordum. Doğum günümde bir Sicilya masası kurduk. Bayağı içtik. Ertesi gün aynaya baktığımda “Bu ne?” dedim kendi kendime. Hemen doktora gittim kan değerlerim çok yüksekti. Kiloları artık sağlığım için vermem gerekiyordu. Kendimi bir ay eve kapattım, sosyal ortamlardan soyutladım. Dervişlerin çile dönemine benziyordu. Yağı, şekeri, unu, tuzu ve kademeli olarak alkolü bıraktım. Benim en büyük dertlerimden biri hızlı yemekti. Eğer hızlı yiyorsanız yemeğe yeşillikle başlamak lazım. Hızınızı alıyorsunuz.

Antakya’ya gitmiştim. Devasa bir masada oturuyorduk. Ben beyaz
peynir ve domates, karşımdakiler tıka basa yiyordu. Ve hepsi benden çok daha zayıftı. “Kilonuzu nasıl koruyorsunuz?” dedim. “Ete limon sıkıyoruz, Antakya biberi yiyoruz” dediler. Yeşil ve sulu bir biber. Acıyı çok severim ama ısırdığım anda acıdan ölüyordum. Dilin damağın resmen şişiyor. İlk üç gün büyük acılar çektim. Ama sonra alıştım, 12 kilo daha verdim. Bu biber, spor yapıyormuş gibi metabolizmayı hareketlendiriyor.

Yak sistemi diye bir sistem denedim. 21 dakikada sekiz kere 30 saniye çok hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Koşu bandından 5.4 hızla iki dakika yürüyorsunuz. İkinci dakikada hızı 10.8’e çıkarıp 30 saniye koşuyorsunuz. Bunu sekiz kere yapmalı. Peki niye? İlkel insanlar av olmamak için tehlike anında hemen koşmaya başlıyordu. Beyin de genetik olarak başınızın belada olduğunu sanıp yağlardan yakıyor. Bunu bisiklete de uygulamanız mümkün.

Müthiş enerjiğim. Uyku düzenim yerine oturdu. Yürümeye, merdiven çıkmaya başladım. Rahat düşünür oldum. Slow danslarda hep iyiyimdir. Bir buçuk yıldır bir ilişkim var. Kilo verince kız arkadaşımla gönlümce dans etmeye başladım. Seks hayatım da değişti. Sporun da işin içine girmesiyle performansım yükseldi. Altta yatan adam olmaktan kurtuldum. Harekete geçmeye başladım. Hepimizin porno film izlemişliği vardır. Oradaki pozisyonların yapılabildiğini gördüm. Artık sevişirken ışığı da söndürmüyorum. Yorganın altına girmiyor, gündüzleri sevişebiliyorum. Kadınlar da fiziğimi beğenmeye başladı. Laf atan bile oluyor.

Ve Şimdi Antakya biberi Zayıflama Hapı;

İşte yeni  Hızlı yağ eritici formülüyle  2 katı etkili, Kapseinli Antakya Biber Hapı. Metabolizma hıozlandırıcı etkisi ile sizi terletecek, yağlarınızı hızla yakacak , ter le vücudunuzdan atılacak.

Günümüz insanlarının en şikayetçi olduğu konu hareketsiz kalmaktır. Bir çok insan bu yüzden kilo aldığının farkındır. İşte şimdi otura otura aldığınız kiloları verdirecek süper formülüyle Antakyabiberhapı  hizmetinizde. İçinizin yağları eriyecek. Mesut Yar’ı zayıflatan Antakya biberi nin özünden elde edilen kapseinli güçlü formülüyle yiyemediğiniz kada acı biberi sizi hiç rahatsız etmeden, ağzınız yanmadan, gözleriniz yaşarmadan  sizin bünyenize işleyecek ,    vücudunuz tam 5 kilometre koşmuşsunuz gibi ısınacak. Rejim yapmak için kendinizi zorladığınızda kalori azaltma yüzünden kendinizi yorgun hissedersiniz.  Ama şimdi yediklerinizi daha az yiyerek ve kısa egzersizlerle destekleyerek çok daha fazla kilo vereceksiniz .