Keten tohumu Kansere yol açıyor diyorlar

keten tohumunun faydaları neler diye kadınlar kulubünde açılan bir konuyu okurken yapılan yorumlarda aşağıdaki gibi bir açıklama vardı ve beni çok düşündürdü çünkü benim annemde göğüs kanseri malum ülkemizde her on kadından sekizinden göğüs kanseri olma ihtimali olunca kullanıp kullanmamak düşündürdü kullanma tereddütte kaldıysan diyenler olabilir evet kullanmaya bilirim ama bilmeden önce çok kullandım ve bilmeden kullandığımız acaba hangi bitkiler böyle kansere yol açabilir yada kanser hücrelerini ilerletebilir çok zor bir durum muallak resmen

alıntı yorum:
"(arkadaşlar lütfen keten tohumunu fazla kullanmayın!! Keten tohumu hücre bölünmesini tetikler. Bu açıdan bakınca yararlı gibi ama ya vücudunuzda -Allah korusun- henüz fark edemediğiniz kanserli hücreler varsa?? Haliyle onların da bölünmesini hızlandıracak, bir tanıdığımız kanserdi keten tohumunu çok kullandığı için kanser olabileceğinden hızlı gelişti onun vücudunda:çok üzgünüm: Keten tohumu elbette yararlı ama lütfen dozunda kullanalım..a.s. ")

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.