Burçlar

Burçlar Neye İyi Gelir

Bildiğimiz gibi kainattaki tüm gezegen hareketleri ve bu gezegenlerin formal değişiklikleri aynen büyük bir varlığın hücrelerinin değişiminde o varlığın diğer parçalarını da etkilediği gibi biz insanlar üzerinde de etkilidir. Yani kısaca Kainatın her yerinde olan hareketler insanlar üzerinde ruh halleri ve duygusal yapılarında değişiklikler göstermektedir.

Fakat bu durum her canlıya en yakın olan kütle çekimi en fazla olan cisimlerin etkisinin en çok görüldüğü gerçeği göz ardı edilmemelidir. Yani milyonlarca ışık yılı uzaklıktaki bir yıldızın etkisi o yildıza göre burnumuzun dibinde sayılabilecek olan marsın etkisi kadar yüksek olamaz.

Burçların İnsanlarda Neye iyi gelir ?

Burçların insanlar üzerindeki olumlu yada olumsuz etkilerinden ziyade bugünkü yazımızda Burçlara inanmanın neye iyi geldiği konusundan biraz bahsetmek istiyoruz.

Burçların varlığı Astroloji bilimi ile incelenirken bildiğimiz bir çok olumlu etkisi vardır fakat insanlar üzerinde inanma temeline dayalı olumlu etkisi çok büyüktür.

Gelin bunardan bazılarını bir kaç madde ile ele alalım.

  • İNANMA İHTİYACI

Öncelikle İnsanların En Temel İhtiyaçlarından Biri Olan Kendisinden Daha Kudretli Bir olguya İnanma İhtiyacını Burçlara İnanmakla da karşılayabilmekte, her ne kadar dinlere inanmak kadar etkili olmasa dahi insanların hayatlarını etkileyen gezegen ve yıldız hareketlerinin varlığı insanın yüce bir güce inanma duygusunu beslemektedir.

 

  • SORUNLARLA MÜCADELE ETME GÜCÜ

İnsanlar genel olarak herhangi bir hataları dolayısı ile veya hayatın içerisinde olağan olan olumsuzlukları kendilerinden başka bir kudrete bağlayarak bu olumsuzluğu kabullenme konusunda burçlardan destek alabilmekteler.

  • YENİDEN BAŞLAMA GÜCÜ

Genellikle kadınların Burçları takip ettiği yanılgısına sahip olsak da biliyoruz ki Erkeklerde gizli gizli de olsa Burçlara bakarak içinde bulundukları zor durumdan çıkmak için yeni bir başlangıca inanmak isterler. TÜm insanların bazen en zorlandıkları şey olan yeniden başlamak, ayağa kalkmak, GÜzel bir başlangıç yapmak ihtiyacı Burçların zaman olarak verdiği (3 vakit 5 vakit ) gibi telkinlerle olumlamalara sebep olur. ve olumlu bakış açısı empoze edebilir.

 

  • OLAYLARI BİRBİRİNE BAĞLAMA

Burç Yorumlarının en etkili olumlu özelliklerinden biri kişinin o an içerisinde bulunduğu olaylardan en az 1 tanesi ile kesişiyor olma ihtimalinin çok yüksek olmasıdır. Eğer bu durumda burç yorumunda olumlu bir telkinde bulunuluyorsa kişinin fark etmediği ve etmesi gereken önemli bir şeyi fark etmesini sağlayarak yaşamı olumlu yönde etkileyebilmektedir.

 

Burçlara inanmayın burçsuz kalmayın diyor iyi günler diliyoruz.

Ve eğer gerçekten güzel telkinler olan burç yorumları okumak istiyorsanız TIKLAMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.