Sülük

Sülük neye iyi gelir?
Sülük tedavisi ile iktidarsızlık ve kısırlık gibi bir çok hastalık tedavi edilebiliyor..
Sülüğün faydaları, antik Mısır çağlarından itibaren bilindiği gibi, MS. 1800’lü senelerde Osmanlı hekimleri tarafından uygulanan bu tedavi yöntemi olup, 2000’li senelerin başından beri Amerika’daki Hastane ve kliniklerde ve Avrupa’nın birçok ülkesinde bir tedavi şekli olarak uygulandığı görülmektedir. Bugün ülkemizde Sosyete klinikleri olarak bilinen tedavi merkezlerinde sülük ile tedavi yeniden moda haline gelmiştir.
Sülükler sadece hastanın kanını emerek tedavi etmezler.  Sülük aynı zamanda, bünyesinde bulunan 100-105 salgıyı insan kanına geçirerek tedavi eder.
Hangi hastalıklara iyi gelir?
Hastaya Sülük yapıştırma; Varis, ağrılı romatizma, kireçlenme, bel ve boyun fıtığı, baş ağrısı başta olmak üzere iktidarsızlık ve kısırlık tedavilerinde, özellikle iktidarsızlıkta 5-6 seanstan sonra büyük oranda iyileşme sağlar. Kalp krizi risklerine ve damar tıkanıklığı rahatsızlıklarına da iyi gelir.
Tedavide kullanılan sülüklerin mutlaka tek kullanımlık ve steril olmalıdır. Aksi takdirde birçok hastalığa yol açabilir. Sülük tedavisi nasıl yapılacağı konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalı, steril olmayan sülüklerin AİDS ve hepatit gibi kan ile bulaşan hastalıklara sebep olabileceği dikkate alınmalıdır.
Sülük tekrar kullanılır mı?
Yukarıda açıklanan uyarılar çerçevesinde; Geleneksel, tamamlayıcı ve alternatif tıp uygulamalarında kullanılan sülüklerin bir kişide kullanıldıktan sonra başka bir kişide kullanılması hepatit B ve hepatit C hastalıklarına neden olabilir.