Yeşim Taşı Yatağı

Dayanılmaz sırt ve bel ağrılarına deva: Yeşim taşı

Günümüz insanının ortak sorunu olan sırt ve bel ağrıları, Jade Thermal Spa’nın yeşim taşlı masaj yatakları sayesinde ortadan kalkıyor. Kan dolaşımını düzene sokan masaj, yorgunluk gideriyor

Hangi yaşta olunursa olunsun vücut ağrılarından şikayet etmeyen kimse yoktur herhalde. İster zayıf olalım ister şişman, çoğumuz özellikle sırt ve bel ağrılarından şikayetçiyiz. Modern tıbbın ve teknolojinin gelişmesiyle her geçen gün bu ağrılara yeni çözümler üretiliyor. Ancak alternatif tedavi yöntemleri popülerliğini asla yitirmiyor. Uzakdoğu’nun en şifalı taşlarından sayılan yeşim taşı, teknoloji ile birleşerek Jade Thermal Spa’da sizleri tüm ağrılarınızdan kurtarıyor. Geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Jade Thermal Spa, Kore’den ithal edilen ‘Migun HY-7000′ masaj yatakları ile kireçlenme ve romatizma sorunlarınıza çare oluyor.

EL DEĞMEDEN MASAJ
1988 yılından bu yana 28 ülkede tam 21 milyon kişi tarafından kullanılan Migun masaj yatakları başta Amerika, Kanada, Brezilya, İngiltere, Almanya olmak üzere, dünyanın dört bir yanında kullanılıyor. Yatakların içinde bulunan yeşim taşları, sistematik şekilde hareket ederek vücudu ağrılardan kurtarıyor. Jade Thermal Spa’nın sahiplerinden Nursen Küçükkayalar, yatağın mucizevi etkisini şöyle anlatıyor, “Bu yataklarda, kıyafetlerinizi çıkarmadan, insan eli değmeden ve yağ sürülmeden masaj yapılıyor. Bu masaj sadece yorgunluk giderici masaj olma niteliği taşımıyor, kan dolaşımını düzene soktuğu için bir takım sağlık sorunlarına da iyi geliyor. Amaç, omurganın ilk doğduğumuz günki gibi sağlıklı formuna kavuşmasını ve dikleşmesini sağlamak.” Sağlıksız bir omurgadan dağılan sinirler vücutta aklınıza gelemeyecek birçok rahatsızlığına neden oluyor. Omurganın yanlış kullanımı sonucu baş ağrıları, migren, görme bozuklukları, sinüzit, omuzlarda ağrı, kronik öksürük, nefes darlığı, kol ağrıları, kronik yorgunluk, hemoroid ve hatta cilt rahatsızlıklarına rastlanıyor.

KAPLICA ETKİSİ
Jade Thermal Spa’da kullanılan masaj yataklarının içinde dört bloktan yeşim taşı bulunuyor. Bu taşlar dikey şekilde yerleştirilmiş ve belli bir ısıda kızılötesi ışın yayıyor. Kaplıca etkisi yaratan bu spa, kemiklerinize termal bir enerji veriyor. Altı farklı program uygulayan Jade Thermal Spa’da seanslar her kişiye göre değişiyor. 35 dakikadan 12 günlük genel masajın seans ücreti 175 YTL (175 milyon lira), 15 dakikalık karın-mide masajının fiyatı ayda 12 günden toplam 100 YTL (100 milyon lira). Her programın ve her bölgenin fiyatı süreye ve bölgeye göre değişiyor.

BALERİNDEN DERS
Jade Thermal Spa’da devlet balerini Tuvana Tunçer kendi geliştirdiği ‘Bedensel ve Zihinsel Esneklik Programı’ hizmeti veriyor. Tunçer’in 15 yılını vererek kendi geliştirdiği bu özel programla çalışmayan kaslarımızı doğru çalıştırarak gevşeyip ağrılara deva olmaya çalışıyor.

Sabah Gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.