MUSTAFA HOCADAN NODÜL VE SAFRA KESESİ TAŞLARI İÇİN ÖNERİLER-Şifalı Bitki

Eczacı Mustafa Hoca, Kanal 7 ekranlarından, evlerimize konuk olan Mustafa Hoca, troid, nodül, guatr ve safrakesesi taşları için fayda sağlayan bitkisel önerilerde bulundu. Bu öneriler, sırayla anlatmaya başlayalım.

NODÜL,TİROİD VE GUATR İÇİN : Önereceğimiz, kür, troid, nodül ve guatr problemi olan okurlarımız için fayda sağlayacak türden.
GEREKLİ MALZEMELER:
* 1 tane tuzsuz ekmek hamuru, nu alın.
*1 yemek kaşığı kına,
* 150 gr. Yayık tuzsuz tereyağı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Hamuru merdanen ile, uzunlamasına açın. Başka bir kabın içerisinde, tereyağı ve kınayı karıştırın. Bunu, boğazınıza sarın. Hamurun üzerini, streç film ile sarın. Gece yatmadan önce yapacağınız bu işlemi, sabaha kadar bekletin. 10 gün uygulayın.
SAFRAKESESİ TAŞLARI İÇİN ; Safrakesesi taşlarına çok fayda sağlayan ve zamanla bu taşların yok olmasına yarayan bitkisel kürümüz;

GEREKLİ MALZEMELER :*1/2 Fincan saf zeytinyağı,

*1/2 fincan limon suyu,
*1/2 fincan keten tohumu yağı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Tüm malzemeleri karıştırın. Sabahları aç karnına için. İçtikten sonra, 30 dak sağ tarafınıza, 15 dak sol tarafınıza, 15 dak yine sağ tarafınıza yatıp, bekleyin.
Bu işleme ek olarak, kırkkilitotu çayı, melisa çayı, ve mısır püskülü çayı içmke fayda sağlayacaktır.
* Son olarak da, çekirdekli tohumluk salatalığı, kabuklarıyla birlikte, blendırdan geçirin. Suyunu çıkarın. Her yemekten önce, 1 er çay bardağı için. Çok fayda sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.