KÜÇÜK GÖĞÜSLERİ BÜYÜK GÖSTERECEK ÖNERİLER-Şifalı Bitki

Göğüslerinizin küçük olmasından şikayetçi iseniz, sizlere moral verecek ve öz güvenininizi yeniden kazanmanızı sağlayacak bir kaç öneride bulunmak istiyoruz. Bu önerilerimiz sayesinde, istediğiniz şık ve güzel görüntüyü yakalamanız mümkün.

* Öncelikli kural, V yakalı kıyafetlerden uzak durmak. Çünkü bu kıyafetler, göğüslerinizi, olduğundan daha küçük gösterir. Göğüslerinizi büyük göstermek için, sizlere bir kaç önerimiz olacak.
Dolgulu push-up sutyenler: Bu sütyenler, kadınların en iyi arkadaşlarıdır. Göğüsleri dik ve dolgun göstererek, ihtiyacınız olan özgüveni sağlarlar. Bu sutyenleri tişörtlerinizin, yaka süveterlerinizin ve polo yaka süveterlerinizin içinde, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Balkon sutyenler : En küçük göğüslü kadınlar bile, bu sutyenlerle, göğüslerinin olduğundan 1-2 kup daha büyük görünmesini sağlayabilirler. Balkon sutyenler bisiklet yaka kazak ve bluzların içinde gerçekten çok çekici dururlar.
Büstiyerler : Büstiyer, hem omuzları açıkta bırakarak dikkati omuz bölgesine çeker. Hem de, destekli göğüs kısımları sayesinde, göğüslerin daha büyük görünmesini sağlar. Gömleklerin altına, takım elbiselerin içine, hatta gece elbiseleriyle bile giyebilirsiniz. Eğer siz de küçük göğüslü bir kadınsanız, büstiyerleri dolabınızdan eksik etmemelisiniz.
Polo yaka bluz ve tişörtler : Çok bol kıyafetler, istediğiniz etkiyi yaratmayacağından, daha dar olanları tercih edebilirsiniz. E
Straplez elbiseler : Straplez elbise ve bluzla,r sizin için küçük siyah elbise gibidir. Her daim gardırobunuzda bulundurmanız gerekir. 50’lerin kesimleri ve kaliteli bir kumaş bir araya geldiğinde, sonuç sizi feminen ve çekici gösterecektir. Her vücut şekline uyar. Göğüs kısmında karışık desenli ya da süslemeli bir model seçerek, harika bir illüzyon yaratabilirsiniz. Diz hizasında biten elbiseler ve topuklu ayakabılarla, harika görünebilirsiniz.
Empire elbiseler : Empire line dediğimiz düz ve geniş yakalar, göğüslerin üst kısmını ve boynu ortada bırakır. Bu elbiseler, yapılarından dolayı en küçük göğüslü kadınların bile göğüslerini daha büyük gösterebilir. Özellikle geniş kalçalıysanız, ince askılı bir empire line elbise alın ve kendinizi çok daha rahat hissedin.
Takım elbiseler : Göğüslerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız, rahatlıkla giyebileceğiniz giysilerden biri de klasik takım elbiselerdir. Canlı mavi, düz çizgili bir gömlek ve dar bir kalem etek, size istediğiniz sonucu verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.