DUVAR BOYAMA İLE İLGİLİ PÜF NOKTALAR-Şifalı Bitki

Duvarınızda pürüzler var ise, çocuğunuzun odasının ne renk olacağına karar veremediyseniz, evin genelinde, ne renkleri kullanacağınızı düşünüyorsanız ve odaları, nasıl boyayacağınıza karar veremediyseniz, bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

DUVAR YÜZEYİNDE HATALAR VARSA : Duvarlarınızda yüzey hataları varsa mat, ortamda hafif ışıltılar istiyorsanız yarı mat renkleri tercih etmelisiniz. Bütün yüzey hatalarının kaybolduğunu göreceksiniz.
ODA RENGİ : Eğer odanızın tüm duvarları aynı renkse, oda monoton görünebilir. Bu monotonluğu, doğal malzemeden yapılmış bir mobilya ya da renkli bitkilerle yokedebilirsiniz.
RENK SEÇİMİ : Odaların baktığı yöne göre yapıulacak renk seçimleri, sizlere, istediğinizden fazlasını yaratmak konusunda yardımcı olacaktır. Kuzeye bakan odalarda sıcak renklere, güneye bakan odalarda, mavi ve tonlarına yer verebilirsiniz.
UYUMLU TONLAR : Odaların aynı hole açıldığı bir eve sahipseniz, yapmanız gereken en önemli şey, renklerle ahenk yaratmaktır. Ancak bu ahengi yaratırken her odanın kendine özel karakterini koruyarak renk seçimi yapmak gerekir.
ÇOCUĞUNUZUN ODASI : Çocuğunuzun odasını, turuncu yapmaya ne dersiniz. Bu renk, hem çocukların sevdiği bir renktir, hem de enerji veren ve yaratıcılığa katkısı olan bir renktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.