AHMET MARANKİ İLE KİRAZ DİYETİ-Şifalı Bitki

Saba Tümerin program konuğu olan Ahmet Maranki, kilo vermek ve beden temizliğine faydalı olmak açısında, kiraz diyetinin çok önemli ve faydalı oldsuğunu belirtti. Yaz mevsiminin başladığı il aylardan itibaren, meyvelerin zayıflamak amaçlı kullanılabileceğini belirten Ahmet Marankinin önerisi ile, kiraz diyeti ;

* Burada önemli olan, meyveleri mevsiminde tüketmek. Ancak o zaman fayda sağlanabilir.

*- Hastalıklardan korunmanın ve kurtulmanın en doğal yolu, toksinleri vücuttan atmak ve kanı temizlemektir.
* Ahmet Maranki, Haziran ve Temmuz aylarında uygulanması gereken bir detoks programından bahsetti. Kiraz diyeti. Bu diyet, Haziran’da 6-7-8 ve 20-21-22 tarihleirnde uygulanmaktadır.Ahmet Maranki’nin Kiraz Diyeti Temmuz Ayında Hangi Tarihlerde Uygulanır Ayın hareketine göre yapılan kiraz diyetinin birincisi, Temmuz ayının 6-7 ve 8’inde (aydınlık dolunay) uygulanır. İkinci kiraz detoksu ise, 20-21 ve 22 Temmuz günlerinde (karanlık dolunay) gerçekleştirilir.Üç gün boyunca kiraz yiyorsunuz.

Diyetin özü ;Sabah, öğle, akşam yarımşar kilo kiraz yemeğe dayanıyor. İçecek olarak su ve bitki çayları içilebilir. Kurutulmuş kiraz sapları da çok faydalıdır ve kaynatılıp içilebilir.

* Ahmet Maranki Kiraz Detoksu Ayrıntıları Sabah, Öğle, Akşam öğünü olarak kilosu 60-70 kilo arasında olanlar 500-1000 gram arası kiraz tüketebilirler.

* Kilosu 70’ten fazla olanlar 1000 gramdan fazla kiraz tüketebilirler.

* Üç gün sürecek olan Kiraz Detoksunda, her öğünde, en az 3 fincan yeşil çay veya, diğer bitki çayları ile PH seviyesi yüksek, kaliteli, alkali sular bol bol içilmelidir.

* Bitki çaylarının içine, tatlandırıcı olarak sadece, çiçek balı kullanabilirsiniz.

* Çok tatlı ve iri olan, Napolyon türü kirazlar yerine, küçük ve sarımtırak, daha doğal olan kiraz türlerini tercih etmelisiniz.

* Kiraz Detoksunun etkisini artırmak için, detoksa başlamadan önceki üç gün Kızartma, tavuk eti, konsantre gıda, siyah çay, beyaz ekmek gibi besinler tüketilmemelidir. Bu çok öneli ve unutulmaması gereken bir ayrıntıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
AHMET MARANKİDEN KARPUZ DİYETİ-Şifalı Bitki
AHMET MARANKİDEN KARPUZ DİYETİ-Şifalı Bitki

Prof. Dr. Ahmet Maranki, vücut temizliğinin kolay bir yöntemle yapılabileceğini vebu detoks programı için, karpuz diyetinin çok faydalı olduğunu söyledi....

Kapat