4 ÜNLÜDEN 4 GÜZELLİK ÖNERİSİ-Şifalı Bitki

Dünya starları, hep kozmetik ve estetikl e güzelleşmiyor. İçlerinden pek çoğu, doğal yöntemler kullanarak, güzelliklerine güzellik katıyorlar. İşte bu dünya starlarından 4 tanesinde 4 doğal güzellik önerisi ;

NAOMİ CAMPELL :

Dünyaca ünlü top model Naomi Campell, selülitlerle savaşma konusunda,

kahve masajını

tercih ediyor. Vücudunda selülitlerin yerleşmeye müsait olan kısımlarını kahve ile ovan Campbell, aynı zamanda bu bölgeyi üzerine kahve serpiştirdiği folye kağıtları ile kaplıyor. Ayrıca, cilt güzelliği için de, ılık süt banyosunu tercih ediyor.

SOPHİYA LOREN : Dünyaca Ünlü, İtalyan yıldız, gençlik ve güzelliğini domatese borçlu. Domatesleri soyup püre haline getirdikten sonra içine bir kaşık bal ve zeytinyağı katan Loren, bu karışımı yüzüne sürdükten sonra bir saat bekliyor. Botox’a karşı olduğunu söyleyen Loren, bu yöntemle cildinin kırışmaya karşı direnç gösterdiğinive ışıl ışıl bir görünüm kazandığını belirtiyor. Ünlü yıldız, bu ay 70 yaşına girecek.

İRİS BERBEN : Alman oyuncu Iris Berben, 53 yaşında. Ama, hala cildi çok genç ve harika. Bayan İrisin sırrı, Salatalığı püre haline getirdikten sonra biraz sütle karıştırıp, bunu yüzünde 20 dakika bekletiyor. Daha sonra yüzünü sadece suyla yıkayan Berben, bu maskeyi her gün uyguladığını söylüyor. Bu maskeyi, ünlü yıldıza, annesi önermiş.

AGUİLERA : Pop müziğin çılgın kızı Aguilera,cilt bakımında çiğ patatesi kullanıyor. Her gün çiğ patates dilimlerini cildinde gezdiren 23 yaşındaki sanatçı, bunun hem sivilceye iyi geldiğini, hem de parlaklık ve bronzluk kazandırdığını söylüyor.
Bu tariflerin, hepsi doğal ve uygulanabilir türden. (Ilık süt banyosu hariç) Diğer doğal önerilerden sizlerde faydalanarak, genç ve güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.